Ayrıcalıklarımız

 
Deneyim

EMİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ ve DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ. ülke genelinde bulunan tüm ithalatçı ve ihracatçı firmalara hizmet amacıyla 1984 yılında kurulmuştur. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana, hizmette kalite anlayışıla, ilke ve prensipleriyle, kadrosuyla, araç-gereç-ekipmanıyla ve müşteri tatmini için oluşturulan danışman kadrosuyla sektörümüzün önde gelen şirketleri arasındadır.

Tecrübeli Uzman Kadro

Kadromuz dahilinde bulunan danışmanlarımızla gümrük mevzuatları hakkında istediğiniz zaman ön görüşme yapabilirsiniz.

Ekonomik Çözümler

İş takibi ile ilgili, firmanızla aramızdaki evrak akışını düzenlemek amacıyla moto kurye servisimiz ücret talep etmeksizin hizmet vermektedir.

Verdiğimiz hizmetler kapsamında, size gerekli olabilecek, maliyetlerle ilgili bilgiler dahil tüm analiz, danışma ve istatistiki verileri talep edebilirsiniz.

Müşteri Odaklılık

Başta İstanbul Gümrük sahaları olmak üzere Gemlik, Mudanya, Bursa, Kapıkule, İzmir, Antalya, ve Mersin’de verdiğimiz gümrük hizmetlerinde, büyük çoğunluğu karneli elemanlarımız çalışmaktadır. Her gümrük sahasında bir şef olmak üzere beşer kişilik elemanlarımız hizmet verir. Tüm personelde bulunan cep telefonları vasıtasıyla müşterilerimize, gümrükteki iş akışıyla ilgili son durum aktarılabilmektedir.

İş akışlarının zamanına göre, ulusal ve dini bayramlar dahil tatil günlerine bakmaksızın talepleriniz doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Güven

EMİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ, ödeyeceğiniz hizmet ücretleri dışında ekstra giderler, açık masraflar gibi belirsiz ödemeleri kesinlikle size faturalandırmaz.