Şirket Profili

1984’den beri hizmetinizde olan firmamız, 22 yıllık süreç boyunca iş ahlak değerlerini ve müşterilerimizle karşılıklı güven çerçevesini hep göz önünde bulundurarak, firmamızda dinamik bir yapı oluşturduk. Bu yapıyla, müşterilerimize en hızlı ve en verimli hizmeti sunuyoruz. İlkemiz her zaman; hizmette kalite ve mutlak müşteri memnuniyetidir.

Sürekli gelişmekte olan teknolojinin getirisindeki değişim ve yeniliğe açık olan EMİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ; uzman kadrosuyla, sahip olduğu ekipmanlarla zaman mefhumunun öneminden yola çıkarak edindiği araçlarla ve tamamen memnuniyet odaklı kurduğu danışman kadrosuyla sektörün önde gelen şirketlerindendir.

Gümrükleme işlemlerinde, evraklarınız bize ulaştığı tarihten itibaren bir iş günü içerisinde sonuçlandırılır.

Müşterilerimizin tüm mallarını eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilir. İşlemi bitmiş olan evrakları, fatura ve dekontları ertesi gün kuryelerimiz tarafından ücretsiz ulaştırılır.

Geçici ithalatı yapılan ürünler süresiyle ilgili takipleri veya gerektiğinde ek süre alınmasını, kendi görevleri dahilinde benimsemiş olan EMİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ aynı zamanda ithalat öncesi eşyanın siparişe uygunluğu yada ithalat mevzuatı açısından engel oluşturacak bir malzeme olup olmadığına dair yapılacak tespiti (küşad) kendi görevi olarak görmektedir.

İhracatı olarak ürünlere ait gerekli evraklar ve formların eksiksiz olarak teslim almamız sonrasında yürütülecek tüm işlemler (ihracatçılarn Birliği, TSE, Sanayi Odası, Ticaret Odası, Ölçü Ayarlar, İthalatçılar Birliği, Gümrük muameleleri ve iş takipleri) EMİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ sorumluluğundadır.

Hızlı ve doğru veri akışının sağlanması,daha etkin denetim yöntemlerinin geliştirilmesi ve en önemlisi müşteri memnuniyetinin artırılması için, ofis içerisinde evrak tanziminden sonra, beyanname yazılımı EDİ programı kullanılarak internet ortamında ofisimizde yapılır.

Tüm bu ayrıcalıklarımızdan dolayı, EMİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ olarak hizmet kalitemizden eminiz, ve sektörümüzün uzun yıllardan beri önde gelenlerindeniz.